שאלה למדור "הכל יחסים", שבועון לאשה

אני בת 23, בן הזוג שלי מדבר הרבה על סרטי פורנו, בקיא בכל השחקנים והסוגים, לפעמים נראה לי שהוא מתלהב יותר מפורנו מאשר סקס איתי. לעתים זה גורם לי להרגיש שאני לא מספיק סקסית. איך אני יכולה להיות יותר סקסית בעיניו? 

שואלת יקרה,

אתחיל את תשובתי מהסוף, את סקסית בדיוק כמו שאת ובוודאי שלא צריכה להשתנות ולהתאים עצמך לדמויות שמופיעות בסרטי פורנו.

את מתארת את בן זוגך כבחור שמדבר הרבה על סרטי פורנו, בקיא בכל השחקנים וסוגי הפורנו, ונראה כי עסוק בכך די הרבה. תיאור זה מעורר את השאלה האם הוא מכור לפורנו. התמכרות לפורנו, היא תופעה מצערת שגדלה בצורה דרמטית בשנים האחרונות, מאחר וחומרים פורנוגרפיים נגישים מאוד ברחבי הרשת מגיל צעיר. ככל שמתחילים בגיל צעיר יותר, כך זה מעוות יותר את התפיסה של סקס וגם של מערכות יחסים בחיים האמתיים. את מציינת שנראה לך כי הוא מתלהב יותר מפורנו מאשר סקס אתך, ואכן בפורנו לא צריך להשקיע בלענג את בת הזוג, לראות הצרכים שלה, להיות קשוב לרצונות שלה. הצופה בפורנו עסוק רק בצרכים של עצמו, לשחקנית הפורנו לא כואב אף פעם הראש והיא תמיד רוצה עוד ועוד סקס. במציאות זה לא כך ובוודאי שצריך להשקיע בבת הזוג. אני חוזרת ומדגישה שאם מדובר בהתמכרות, הרי שזה לא קשור כלל לסקסיות שלך.

ממליצה לך בחום לדבר עם בן זוגך ולשתף אותו ברגשות שלך. חשוב שידע שצפייה מרובה בפורנו עלולה לפגוע בזוגיות ובמיניות שלכם. זו הזדמנות ליצור ערוץ תקשורת יעיל ופתוח שיאפשר לכם לקבוע יחד את הגבולות המתאימים לכם בנושא הפורנו, וגם ללמוד יותר ולהכיר מה טוב ומה חסר בסקס ביניכם.

מסיימת את תשובתי באמירה שפורנו הוא לא רק שלילי ומייצר התמכרות. כל עוד זה במידה המתאימה ומוסכם על שני בני הזוג, הצפייה המשותפת יכולה ליצור עוררות ולתרום למיניות מרגשת ומגוונת יותר.

בהצלחה גדולה,

רחל פצ'ניק פומפס – מטפלת זוגית ומינית מוסמכת.

שאלות נוספות ממדור "הכל יחסים"

אני בת 22, ונמשכת לנשים ולגברים, היו לי 3 חברים עד כה. עם אחד המין היה נורא, ועם השניים האחרים המין היה טוב.  היו לי

המשך קריאה »

אני בת 26, הבן זוג שלי ואני ביחד 8 שנים. אני מרגישה בשנה האחרונה שהוא אדיש אלי. זה לא שאנחנו לא עושים סקס, אבל שאני

המשך קריאה »