מדור "הכל יחסים" מגזין לאישה

שאלות ותשובות מן העיתונות

רחל פצ'ניק פומפס עונה לשאלות הקוראים והקוראות

במדור "הכל יחסים" שבועון לאשה

בעלי ואני ביחד יותר מעשור, ומאז שנולדו הילדים יש לי פחות ופחות מוטיבציה לסקס. הסיבה- שהוא נורא מחפף במשחק המקדים, אין לו עניין. גם לא גירוי ידני, הוא מעניק לי מין אוראלי פעם ביובל. זה תמיד נושא שהפריע לי, אבל עכשיו שאני גם ככה טרודה ועייפה עם שני ילדים קטנים, אם הוא לא מוכן להשקיע אז אין לי מוטיבציה. הבעיה שהוא חושב שאני מענישה אותו. אך זו ממש לא הכוונה שלי. אני רוצה להנות מיחסי המין שלי.

המשך קריאה »

הייתי מאוד רוצה שבת הזוג שלי תענג את עצמה ידנית בזמן שאנחנו עושים סקס. גם כי זה מגרה אותי, וגם כי קשה לה לגמור בחדירה. היא מתביישת. איך אני יכול לעזור לה להשתחרר כדי ליהנות יותר?

המשך קריאה »

יוצא לי לקרוא את המדור שלך , ולא פעם אני קורא ״תלונות״ של נשים שבן זוגן כמעט ולא ״משחק״ את המשחק המקדים, ומיד עובר ל״תכלס״ , הן הנשים חוזרות ומתלוננות שכתוצאה מכך אינן נהנות מיחסי המין. אצלי לדאבוני זה הפוך בת זוגתי אינה מעוניינת במשחק המקדים , לא רוצה שאגע בה ״פה ושם״ ואם אני מצליח לגעת בה היא נרתעת ואף מתקררת. אציין שאנו זוג בגיל מעל חמישים שבתחילת חיינו המשותפים יחסי המין היו ״נורמליים״ משחק מקדים היה משחק מקדים על כל מה שמשתמע מכך. אנו זוג אוהב ומכבד. רובי

המשך קריאה »

אני בן 30, ובזמן האחרון לוקח לי כמעט שעה להגיע לאורגזמה, ולפעמים אני לא מצליח בכלל. היו לי מספר בנות זוג בעבר, ומעולם זה לא קרה לי איתן. אני עומד להנשא לבת הזוג הנוכחית שלי בעוד כמה חודשים, ואני לא מבין למה דווקא עם האשה של חיי זה קורה לי? אנא עזרו לי.

המשך קריאה »

אנחנו בני 50 פלוס. בחצי שנה האחרונה בן זוגי סובל מאין אונות. או שלא עומד לו בכלל, או שהוא מאבד את הזקפה תוך כדי האקט. הוא לא רוצה לדבר על זה או לפנות לעזרה. בזמן האחרון הוא נמנע לחלוטין ממין כי זה לא עובד לנו. אני להוטה לקיים יחסים, ולא מבינה מדוע הוא כל כך מתקשה לבקש עזרה. אני לא חושבת שזו בושה. אבל כשאני מנסה לומר לו זאת, הוא מתעצבן עליי. מה לעשות?

המשך קריאה »

אנחנו נמצאים ביחד 7 שנים, יש לנו ילדה בת 5 ותינוק בן שנתיים. אני אוהבת את בעלי ונמשכת אליו, אך מתגעגעת לתחושה של תשוקה, של התרגשות, של פרפרים בבטן, של חשק מטורף למין איתו. מה עושים? האם ניתן להצית מחדש את התחושות הללו שכבו אחרי שביתנו נולדה?

המשך קריאה »