מדור "הכל יחסים" מגזין לאישה

שאלות ותשובות מן העיתונות

רחל פצ'ניק פומפס עונה לשאלות הקוראים והקוראות

במדור "הכל יחסים" שבועון לאשה

אנחנו בני 23, נמצאים ביחד מעל 5 שנים. בן זוגי, משפחתו ומשפחתי לוחצים מאוד על חתונה. לאחרונה התארסנו, ומאז אני בדכאון וחרדה. אני לא נהנית מיחסי המין, אין משיכה מספיק גדולה כלפי בן זוגי, וגם פעמים רבות אני מוצאת את עצמי מפנטזת ונמשכת לנשים. אני לא רוצה  לשבור לחברי את הלב, הוא קנה לי טבעת אירוסין מאוד יקרה, הוא מחכה לרגע הזה מאז שנפגשנו. כמו כן, אני חושבת שהמשפחה שלי תנדה אותי אם אספר להם שאני נמשכת לנשים. אני תוהה מה לעשות. איריס

המשך קריאה »

אני בת 48, בן זוגי בן 53. אני מתוסכלת, כי פעמים רבות כשיש לי חשק לסקס, בן זוגי רוצה לצפות בנטפליקס. אני יוזמת והוא דוחה אותי בטענה שהוא צופה בסדרה. זה מעליב שהגבר שלי מעדיף לראות טלוויזיה מאשר לשכב איתי.  אני באופן כללי מרגישה שאם היה אפשר לחבר אותו באינפוזיה לנטפליקס, הוא היה שמח. כרגע בזמן הקורונה, שגם ככה הכל סגור, אז גם אני נכנעת לנטפליקס. אך אני רוצה לחיות את החיים, לא לצפות בסדרות טלוויזיה. בימים כתיקונם אני יוצאת הרבה עם חברות, יש לי הרבה תחביבים, אבל מתקשה לעורר את בן זוגי לעשייה משותפת מעבר לטיולים עם הכלבים (אין לנו ילדים), ומפגשים עם חברים. אני אוהבת יוגה, טניס, סדנאות מדיטציה ומודעות עצמית.  לא משנה כמה אני מזמינה אותו להצטרף ולהתנסות, הוא לא מעוניין ולא יוזם שום פעילות גם מצידו.

המשך קריאה »

אני בת 25, ונמאס לי מזה שתמיד כואב לי כשאני מקיימת יחסי מין. כואב ושורף. אני מפנטזת על מין עם בן הזוג ואז כשמגיעים לזה, פשוט כואב ואני ממש סובלת. זה היה כך גם עם בני זוג קודמים. זה שאני לא נהנית ממין די הרס לי את היחסים יותר מפעם אחת. מה לעשות? איך אוכל להנות ממין?

המשך קריאה »

בעלי ואני ביחד יותר מעשור, ומאז שנולדו הילדים יש לי פחות ופחות מוטיבציה לסקס. הסיבה- שהוא נורא מחפף במשחק המקדים, אין לו עניין. גם לא גירוי ידני, הוא מעניק לי מין אוראלי פעם ביובל. זה תמיד נושא שהפריע לי, אבל עכשיו שאני גם ככה טרודה ועייפה עם שני ילדים קטנים, אם הוא לא מוכן להשקיע אז אין לי מוטיבציה. הבעיה שהוא חושב שאני מענישה אותו. אך זו ממש לא הכוונה שלי. אני רוצה להנות מיחסי המין שלי.

המשך קריאה »

אני בת 22, יש לי חבר חדש, וכל פעם שאנחנו נכנסים למיטה, הוא לוקח את היד שלי ומכוון אותה לאיבר המין שלו. בהתחלה עשיתי את זה בכיף, אבל זה נהפך להיות הרגל, ואני מרגישה כאילו- איפה אני בסיפור הזה? אני כועסת עליו אבל לא מסוגלת להגיד לו שהוא אגואיסט, ובמקום זה, כשאני עושה איתו סקס, אני לא מצליחה להנות כי אני חופרת לעצמי בראש, וגם כי אנחנו אף פעם לא מתרכזים בי. החשק לסקס איתו יורד לי מאוד, אבל אני מכריחה את עצמי.

המשך קריאה »

אני בת 23, בן הזוג שלי מדבר הרבה על סרטי פורנו, בקיא בכל השחקנים והסוגים, לפעמים נראה לי שהוא מתלהב יותר מפורנו מאשר סקס איתי. לעתים זה גורם לי להרגיש שאני לא מספיק סקסית. איך אני יכולה להיות יותר סקסית בעיניו? 

המשך קריאה »