מדור "הכל יחסים" מגזין לאישה

שאלות ותשובות מן העיתונות

רחל פצ'ניק פומפס עונה לשאלות הקוראים והקוראות

במדור "הכל יחסים" שבועון לאשה

אני בת 23, יש לי בן זוג חדש. הוא מאוד מתאים לי בהרבה מובנים, אך חסרה לי הכימיה. אני אוהבת להחזיק ידיים, להתחבק, להתלטף, אך הנשיקות העמוקות והמין בינינו לא עובד. ואני לא מאוד נמשכת אליו. הוא אסתטי, ונאה למראה, אך משהו אצלי בגוף, לא ממש קורה. אין שם כימיה או תחושה של משיכה כמו שהייתה לי לגברים אחרים בעבר. האם משיכה יכולה להתפתח אם היא כמעט ולא קיימת בהתחלה של קשר? הוא בחור טוב, לא כזה שמוצאים כל יום, לכן אני ממש מתאמצת לתת לזה צ'אנס. אני חושבת שהוא מאוהב בי ונמשך אלי מאוד, כך שלא נעים לי להעלות את הנושא מולו כדי לא לפגוע ברגשותיו. איך אני יכולה להגיד לבחור- אתה לא ממש עושה לי את זה? זה הרי לא משהו טכני במין שהוא יכול לשנות לדעתי.

המשך קריאה »

אני בת 22, ונמשכת לנשים ולגברים, היו לי 3 חברים עד כה. עם אחד המין היה נורא, ועם השניים האחרים המין היה טוב.  היו לי בשנתיים האחרונות מספר התנסויות מיניות עם נשים. כל אחת הייתה יותר מדהימה מהשניה, אך לא התפתחה מערכת יחסים. הן לא היו לסביות, רק סקרניות לגבי מין עם אשה. מצאתי שאני נהנית יותר ממין עם נשים מאשר גברים, אך אני נמשכת לגברים באותה המידה, ולא בטוחה שאני רוצה מערכת זוגית עם אשה. אני תוהה האם אני לסבית, דו מינית או סטרייטית שהתבלבלה אחרי כמה התנסויות טובות? אני לא בטוחה באיזו דרך עליי לבחור.

המשך קריאה »

אני בת 26, הבן זוג שלי ואני ביחד 8 שנים. אני מרגישה בשנה האחרונה שהוא אדיש אלי. זה לא שאנחנו לא עושים סקס, אבל שאני מרגישה שאני לא מרגשת אותו יותר, בדרך בה הוא מסתכל עליי. דברתי על זה איתו כמה פעמים, והוא אמר שאין מה לעשות, אחרי 8 שנים מאבדים את התשוקה. חברה טובה שלי, אומרת שאני צריכה לגרום לו לקנא, לצאת יותר עם חברות, לשנות את ההופעה החיצונית שלי (לא שאני נראית רע), לפלרטט עם גברים אחרים בסביבתו. אני לא בטוחה שזה רעיון טוב, אבל גם השיחות לא עוזרות.

המשך קריאה »