מי אני?

מי אני?

מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת ומדריכה מוסמכת על ידי האגודה לטיפול בזוג ובמשפחה.
מטפלת מינית מוסמכת על ידי האגודה הישראלית לטיפול מיני – איט"ם.
בוגרת תכנית ההכשרה במיניות בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב.
בוגרת תכנית תלת שנתית פסיכותרפיה דינאמית זוגית.
בוגרת המסלול לטיפול זוגי ומשפחתי במכון ברקאי והמסלול להכשרת מדריכים בטיפול זוגי במכון שינוי.
בעלת תואר שני בפסיכולוגיה חברתית ותואר ראשון במדעי ההתנהגות.

אני בעלת ניסיון עשיר של כ-20 שנה בעבודה טיפולית עם זוגות בשלבים השונים של מעגל החיים, החווים משברים וקונפליקטים מסוגים שונים. למעשה, אני עובדת עם זוגות מתחילת ההתפתחות המקצועית שלי ומאז ועד היום אני מרגישה ברת מזל על כך שאני עוסקת בתחום שכה מעניין, מסקרן ומאתגר אותי.

עובדת כיום בקליניקה פרטית בתל אביב, במכון קלייר רבין לטיפול זוגי, במכון איזונים לטיפול זוגי, מרכז "אישי" לטיפול מיני ומרכז רותם בירושלים לטיפול מיני. בעבר עבדתי במספר תחנות לטיפול זוגי ומשפחתי במסגרת ציבורית. 

במקביל לעבודתי אני ממשיכה ללמוד ולהגדיל את ארגז הכלים שלי בהשתלמויות וסדנאות מקצועיות רבות, אולם מעל הכל אני מאמינה שהקשר הנוצר בין המטפל והאדם הפונה לטיפול, הוא אחד הגורמים המשמעותיים להצלחת הטיפול. אמונה זו כמובן משפיעה על הדרך בה אני מתנהלת בטיפול ומביאה את עצמי לחדר הטיפול עם הרבה אמפטיה, כבוד, חמלה והבנה.

ובנימה אישית יותר…

אני נשואה לרובי ואמא לספיר ונדב המקסימים. מאמינה שאפשר לבחור ולחיות בנישואין מאושרים.
כאשר שואלים אותי במה אני עוסקת והתשובה היא "מטפלת זוגית" אני זוכה לתגובה בסגנון "נו, הסנדלר הולך יחף???" אני מאמינה שזוגיות וכמובן גם הזוגיות שלי, צריכה שנטפח אותה, נשקיע בה, נעצים אותה, אחרת היא תישחק ותתבלה כמו נעל בלוייה חסרת צבע וחיים.
כדי שהזוגיות תצמח ותפרח חשוב להקשיב, להכיל, לדבר, להתבונן, להבין, ליזום, לצאת לבילוי משותף, להכניס ריגוש לתוך השיגרה, להתייחס בכבוד ובאיכפתיות…
לפעמים אנחנו שוכחים את זה וכל הפעולות האלו נראות לנו כמאמץ גדול מדי, ואז אנחנו לא מבינים מאיפה נולד הריחוק והניכור בתוך הזוגיות. ריחוק שמביא לכאב ותחושת פגיעות ואולי גם מחזיר לפצעי ילדות מהעבר.
אני מאמינה שזו בחירה שלנו להעצים ולחזק את הזוגיות, או להזניח ולהתעלם ממנה עד שנשחקת ומתבלה כמו אותה נעל חסרת צבע וחיים…